A043FL01 V4

| paneeli Malli | A043FL01 V4 |
|---|---|
| paneeli Brand | AUO |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| paneelin tyyppi | LTPS TFT-LCD |
| A043FL01 V4 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 95.04×53.856 mm |
| ääriviivat | 99.24×61.46 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 300:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) |
| Vasteaika | 15/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 60/60/40/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Signaalirajapinta | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Display.com on AUO A043FL01 V4: n erikoisjäätelöiden jakelija.
AUO A043FL01 V4 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
AUO A043FL01 V4: n pdf-lomakkeessa tai AUO A043FL01 V4: n tai muiden AUO-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous AUO A043FL01 V4-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
AUO A043FL01 V4 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
AUO A043FL01 V4: n pdf-lomakkeessa tai AUO A043FL01 V4: n tai muiden AUO-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous AUO A043FL01 V4-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "A043FL01 V4"
- AUO A043FL01 V4
- A043FL01 V4-lomake
- A043FL01 V4-kuva
- A043FL01 V4 hinta
- A043FL01 V4-jakelija

